12 lutego 2012

MY !


Agata vel. Pisklu, 22 lata, WrocLove. Studentka III roku filologii polskiej, specjalność logopedyczna. Ruda, czasem wredna, nieśmiała. Mawia o sobie krótko: member of AfromentalFamily, proud Echelon and RDJ fan for life! Także jej trzy największe życiowe "pasje" to 30 Seconds To Mars, Afromental i Robert Downey Jr. ( na ich temat może rozmawiać bez końca! )
Wolny czas poświęca na słuchanie muzyki, oglądanie filmów i seriali, czytanie książek (niestety większość z nich to lektury akademickie :<) oraz dłuuugie rozmowy z resztą Tratwy.
Na modzie i trendach raczej się nie zna, więc jej posty będą prawdopodobnie dotyczyć głównie filmów i muzyki. Enjoy! ;)Marta (bardziej znana jako Grel lub Grelina).
Lat: krótko po osiemnastce :)
Mieszkam na północy wielkopolski, a moją miłością od noworodka jest muzyka. W końcu mama miała dość mojego tańczenia i śpiewania do telewizora w każdą niedzielę kiedy leciało „Disco Relax” i – nomen omen – moja pani od rytmiki w przedszkolu odkryła we mnie „to coś”… i tak sobie śpiewam już 13 lat, jeżdżę po Polsce i jest dobrze. Uwielbiam muzykę, żyje nią i bez niej nie istnieje. Tak jak cała Tratwa jestem ‘związana’ z Afromental. W wolnym czasie moderuję Oficjalne Forum Fanów i to właśnie dzięki niemu poznałam masę znajomych, którzy zmienili może życie.
Tratwę kocham i uwielbiam co można zauważyć na każdym kroku :) Co prawda osobiście widziałam się tylko z Pisklową, ale to się wkrótce zmieni, wierzę w to z całego serducha.
Pozdro!Imię: Martyna
Nazwisko: po Tatusiu :)
Ksywka: Mart
Wiek: 19 lat
Miasto: Elbląg
Studentka pedagogiki, nie z powołania. Kocha robić zdjęcia, nie podąża za trendami, ma swój własny styl. Nie umie obejść się bez muzyki, jest Administratorem Oficjalnego Forum Fanów Afromental. Uwielbia bawić się programami przeznaczonymi do obróbki fotografii. Uzależniona od: facebook'a, gg, telefonu, koncertów i ich prób oraz napoju cherry coke i chipsów. Woli jeździć PKSami mimo, że na PKP ma zniżkę o wiele większą. Ma najlepsze przyjaciółki pod słońcem z którymi potrafi przeklikać cały dzień (niestety jesteśmy rozsiane po całej Polsce). Jest roztrzepana, potrafi być wredna, ale jeżeli sytuacja wymaga tego żeby była poważna to właśnie taka jest (mimo, że czasami nie może się opanować i dusi się ze śmiechu). Kocha zwierzęta i jeżeli widzi, że dzieje im się krzywda ma ochotę zrobić ludziom małe 'kuku'. Nienawidzi koloru różowego, uwielbia czarny. Hmm... THAT'S ME! :-)Ja być Dominika. Znajomi, przyjaciele, część rodziny wołać na mnie Pitta. Mieć rocznikowo 22 lata. Czuć się staro. Być wieczny student Politechniki Gdańskiej na kierunku elektroniki i telekomunikacji. Lubić fotografia, koncerty i spotkania z przyjaciółmi. Nie lubić czosnek i ludzi, którzy mają mnie w dupa. Mieć głupich przyjaciół, których kochać nad życie. Mieć durnych braci i siostry, których kochać na wieki wieków amen. Kochać moje 3 zespoły: Gentleman!, Chemia i Transsexdisco, bo pokazać mi inny świat. I kochać te tamte, z którymi pisze tego bloga...tak dla zasada. Pitt być zdolny, ale się ukrywać. Pitt nigdy nie wybaczać. Pitt być leniwy. Pitt czasami nie ogarniać i za dużo siedzieć na fejsbuk. Ale i tak być kochana i zajebista. :)Justyna, lat 18 :)
Interesuje się w dużym stopniu fotografią i muzyką, od niedawna ‘złapałam bakcyla’ na punkcie kręcenia i montowania krótkich filmików.
Słucham wszystkich gatunków muzycznych, jestem otwarta na każdy nowy zespół, Więc jeśli chcecie kogoś polecić, walcie śmiało ! Ulubionym gatunkiem jednak u mnie pozostaje rock. Coma, Nine Inch Nails, Red Hot Chili Peppers, albo grunge’owy zespół Nirvana to moi faworyci.  Ale mimo tego hip-hop i rap, też odgrywa dużą rolę. Tu z kolei mogę wymienić takich artystów jak VNM, Ten Typ Mes, Stasiak, Małpa, Zeus i wielu, wielu innych :)
Prowadzę też bloga z recenzjami płyt, na których z czasem będą pojawiać się przedpremierowe recenzję płyt wydawanych przed wytwórnię StepRecords. Serdecznie zapraszam ! :)
Będę głównie pisać o muzyce, ale wiem, że wiele razy może pojawić się motyw filmów albo ubrań, gdyż to też bardzo lubię. A do tego fotografia koncertowa, bardzo lubię takie ujęcia. Postaram się Was nie zanudzać i zaciekawić wieloma sprawami :)

4 komentarze:

 1. Ej Agata, ale ty jesteś z Kłodzka, nie z Wrocławia! :D to pisałam ja - Andi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale mieszkam i studiuję we Wrocku, więc Wrocław :) - Pisklu.

   Usuń
  2. Bardzo mieszkasz we Wrocławiu, zwłaszcza w tym semestrze... :P

   Usuń
  3. Nic nie poradzę, że jestem potrzebna teraz w domu ^^

   Usuń