O nas


Od lewej:

Agata (Pisklu) – niepoprawna romantyczka i marzycielka. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, filmów, jedzenia i dobrych książek. Magister filologii polskiej i już niebawem (oby!) dyplomowany logopeda. Przeraża ją krok w „dorosłe życie”, ale równocześnie rola pani domu sprawia jej coraz więcej frajdy. Od dziecka wierny kibic Realu Madryt – klubu, dzięki któremu poznała wielu cudownych ludzi i swoją drugą połówkę. Skrajna introwertyczka, która swobodnie czuje się jedynie w towarzystwie najbliższych jej ludzi (Tratwa dobrze zna jej prawdziwe oblicze ;P). W przyszłości chciałaby najzwyczajniej być szczęśliwa i móc pomagać innym : )

Marta (Grel) - śpiewa, tańczy, recytuje... no dobra, w zasadzie tylko to pierwsze. 3/4 swojego życia oddała śpiewaniu, z czego czerpie ogromną satysfakcję po dziś dzień. Oprócz szeroko rozumianej muzyki kibicuje Borussii Dortmund i FC Barcelonie, a jak złapie za aparat to i nawet uda jej się dobrą fotkę cyknąć. Studiuje pedagogikę ze specjalnością "Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne" we Wrocławiu. Uzależniona od seriali, zwłaszcza "The Vampire Diaries" i "Glee". Przełamuje stereotyp '13-letniej psycho' i przyznaje się do bycia fanką One Direction. Z głową w chmurach idzie przez życie.

Justyna (Justek) - fotograf, barmanka, kucharka i podobno przyjacielska dusza. Cicha, ale do czasu. Najpewniej czuje się w znajomym towarzystwie, a przyjaźń stawia ponad wszystko. Tegoroczna maturzystka, co ją okropnie przeraża. Wielka fanka muzyki, w każdej formie, każdego gatunku (no może prócz disco polo :P). Tak samo lubi wyjście na dyskotekę jak wizytę w teatrze - nie ma dla niej reguł. Najważniejsze to czerpać z życia, które mamy jedno!

Dominika (Pitta) - ma w sobie coś z każdej Tratwowiczki. Szczera jak Mart, altruistyczna jak Justek, ambitna jak Grel oraz w wieku Pisklu. :) Po godzinach zajmuje się odrobinkę fotografią. Za największy sukces uważa wsparcie bliskich oraz ich dobre słowo na ten temat. Na co dzień stara się nie zwariować na uczelni (Politechnika Gdańska). Zakochana po uszy w muzyce oraz jednym muzyku. Racjonalnie myślący kibic piłki nożnej (z naciskiem na Manchester United). Irytuje ją brak szacunku między kibicami oraz kibiców do innych klubów. Jeszcze nie wie czego chce, ale wie, że jak to znajdzie to to osiągnie.

Martyna (Mart) – człowiek zagadka. Uzależniona od: internetu, muzyki, koncertów i ciekawych projektów internetowych (Abstrachuje, Polimaty itd.). Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej – specjalność: logopedia. Wybrała pedagogikę, bo... Tak właściwie to nie wie dlaczego, na pewno nie z powołania. Uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia. Uwielbia żartować z... W sumie to ze wszystkiego. Interesuje się psychologią, piłką nożną (One life - One love - One club! BVB!) i muzyką. W przyszłości chciałaby...A to się okaże w przyszłości : )

Kontakt: tratwasquad@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz