2 stycznia 2013

PODSUMOWUJEMY 2012! :)KABUUUUUUUUM! Tym sposobem mamy 2013 rok, w którym życzymy wszystkim dużo uśmiechu i jak największej ilości spełnienia marzeń! Nawet tych najdziwniejszych, bo... Wszystko jest możliwe. 
Poprzedni rok zaliczamy do udanych, gdyż... po raz pierwszy Tratwa spotkała się 'oko w oko', a miało to miejsce w Elblągu podczas koncertu Afromental. Byłyśmy również na treningu reprezentacji polski tuż przed meczem z Urugwajem, na którym również miałyśmy przyjemność się pojawić. Nie można też zapomnieć o kilku koncertach Comy, TransSexDisco, Gentleman!, Etna Kontrabande i Enejaków, w tym 10-lecia tegoż zespołu, Zlocie Fanów Afromental oraz wyjeździe do stolicy na 'Bitwę na Głosy'. Zaliczyłyśmy też dwa występy Kabaretu Młodych Panów. Wszystkie te mniejsze bądź większe spotkania przyniosły nam wiele wrażeń, wspomnień oraz radości ze wspólnego obcowania z fanami tychże zespołów oraz ludźmi którzy tworzą te świetne ekipy! Także festiwale muzyczne gościły reprezentantki Tratwy. Bawiłyśmy się na Opener'owym koncercie zespołu Franz Ferdinand, olsztyńskiej ‘Kortowiadzie’, gdzie uczestniczyłyśmy w nagraniu koncertowego DVD Afromental, na koncercie ponadczasowego zespołu Queen wraz z Adamem Lambertem organizowanego w ramach Rock i Wrocław Festiwal oraz na Orange Warsaw Festiwal - na gigu Linkin Park. Dawkę mocnego rockowego grania zawdzięczamy również Chemii, ale w tamtym roku mogliśmy też usłyszeć ich w wersji akustycznej. W październiku miała premierę EP-ka 'In the eye', którą serdecznie polecamy jak i również koncerty, które dostarczą Wam energii na cały rok! Premierą, o której również nie możemy zapomnieć jest trzecia płyta zespołu Enej 'Folkhorod', która cały czas pozostaje w klimacie polsko-ukraińskiego muzykowania, jednak słuchacze otrzymują sporo dojrzałego i mocnego grania, czego przykładem może być piosenka 'United' z gościnnym udziałem Tomsona i Wozza z Afromental. Ostatnią, ale na pewno nie najgorszą premierą, która głęboko zapadła nam w pamięć jest debiutancki  krążek zwycięzców 3 edycji programu Must Be The Music – zespołu LemON. Jest to płyta skierowana do tych, którzy cenią sobie ballady, folkowe łemkowskie granie, melodyjne pianino, jak również cięższe gitarowe brzmienie.
Z mniej muzycznych historii – dumnie kibicowałyśmy Polakom zarówno podczas trwania EURO 2012, jak również Igrzysk Olimpijskich... no i przeżyłyśmy koniec świata i jesteśmy przygotowane na kolejne, bo co Tratwy nie zabije, to tylko ją wzmocni! 
Pozdrawiamy gorąco i niecierpliwie czekamy co przyniesie nam 2013 rok.
1 komentarz:

  1. Uwielbiam Was!
    Wszystkiego Najlepszego!
    Zeby wasza przyjazn Tratwowa trwala jak najdluzej a nie byla titaniciem! heheh!!

    OdpowiedzUsuń