25 marca 2015

Wbrew obiegowej opinii...

...langusta żywi się owocami morza. Choć gdyby mogła, jadłaby dżem.

Wbrew tytułowi notki nie będziemy rozmawiać dzisiaj ani o Asterixie i Obelixie, ani o Krystynie Czubównie, ani o morskich stworzeniach. Tylko o...

BRWIACH!
Trendy w modzie, make-upie, zachowaniu, telefonach, używanych słowach są różne. Nie każdemu musi się to podobać. Wiadomo - o gustach się nie dyskutuje. Jednak czasem moda idzie w bardzo złym kierunku.

Podkreślanie brwi? Rysowanie brwi? Zaczesywanie do góry? O co w tym chodzi?

Rozumiem, czasem wygląda to ładnie. Np. oglądając youtuberki kosmetyczno-modowo-urodowe. One potrafią to zrobić bardzo naturalnie, tak aby brwi nie wyróżniały się i nie zajmowały uwagi. Te, które próbują to naśladować i idzie im to bardzo nieudolnie wyglądają mniej więcej tak:

Innym dziwnym zwyczajem jest kompletne wygolenie brwi i tatuowanie ich sobie lub rysowanie. Wygląda to jeszcze dziwniej.Więcej zdjęć: TUTAJ

Estetyka takich rzeczy postawia wiele do życzenia. Nie dodaje urody, wręcz szpeci. Jednak każdy ma swój rozum i lustro. Luźny ale dość dyskusyjny temat. Co Wy myślicie o brwiach? Czy poza regulowaniem ich coś jeszcze robicie?

3 komentarze:

 1. brwi robią dużą robotę jeśli chodzi o twarz i warto zadbać i ich dobry wygląd ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahha ooo tak. Wiele dziewczyn ma problem z robieniem naturalnych brwii i to jest widoczne u co drugiej dziewczyny idacej ulicą. Niektórych brwii wygladaja jak znaczej nike do gory nogami :D No aloe coz, ich sprawa :)
  Pozdrawiam i zapraszam na sesje! :)

  http://obiektyw-mym-okiem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tzw. Brwi wpier*loki :( Ciężka sprawa, wgl nie rozumiem dlaczego dziewczyny te brwi farbuja, a potem mają jakieś plemniki na twarzy, fuj.
  Pozdrawiam :))

  Zapraszam http://nataliakupczak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń